Hostivice RUN 2017 – pokořte dobrodružnou trať kolem rybníků již počtvrté

Jaro se pomalu blíží a s ním i tradiční běžecké klání mezi hostivickými rybníky – Hostivice RUN.  4. ročník  se uskuteční 20. května 2017. Oproti minulému roku byla přidána i jednokilometrová trať pro děti. Tradičně se ale bude konat i Rodičovský ultra běh s dětmi po hrázi Litovického rybníku. Poběží se samozřejmě o zajímavé věcné ceny. Pro všechny závodníky je potom připravena sportovní Pasta after party v restauraci Fort Roxy.

Trať je postavena především na pestrosti. Závodníci poznají starou zástavbu Hostivice včetně Litovecké tvrzi, poutní cestu do Hájku, Břevský rybník, Rybník Kala, ale zejména trasu kolem Litoveckého rybníku, který je pověstný zejména přehlídkou ptactva.

Pro účastníky závodu bude připraveno občerstvení ve formě vody, džusu a ovoce. Fanoušci, podporovatelé či rodinní příslušníci si budou moci samozřejmě koupit pivo, nealko, ale i nějakou tu pochoutku. Po závodě budou moci všichni závodníci navštívit restauraci Fort Roxy, kde bude pro ně zdarma připraveno bohaté těstovinové a zeleninové občerstvení včetně neomezené konzumace nealko nápojů

Hostivice RUN podporuje Občanské sdružení ANO, ANO, které se stará o sociálně handicapované děti. Z každého zaplaceného startovného poputuje sdružení 30 Kč.

Veškeré informace k pořádaným závodům Hostivice RUN a registraci naleznete na internetových stránkách www.hostivicerun.cz. Na registraci zbývá posledních pár dní.

Děkujeme, že poběžíte s námi.

©2018 MKSH, p.o.

Log in with your credentials

Forgot your details?