Uncategorized @cs

Běžecké závody Hostivice RUN vstupují pomalu, ale jistě do šestého ročníku. Popularita závodů Hostivice RUN vystoupala zcela do rozměrů, které nikdo nečekal. Děkujeme za ni. Patří mezi největší závody Středočeského kraje.

A přestože se závody konají až 19. května 2019, registrace je již v plném proudu. A rovněž víme, že již v minulém roce jste řadu vašich blízkých obdarovali startovným. Můžete tak učinit i letos. Včasně zakoupená registrace, patřičně upravená do dárkové formy, tak může posloužit třeba i jako originální vánoční dárek pro vaše blízké. A navíc také ušetříte.

Zároveň, využijete-li zvýhodněného startovného a zaregistrujete se do 31. 3. 2019, kromě toho že  100 Kč ušetříte oproti registraci na místě (v případě Dětského RUNu a Rodičovského ultraběhu 50 Kč), získáte navíc v rámci registrace oficiální tričko zdarma. Od 1. 4. 2019 již bude tričko zpoplatněné. On-line registrace končí 15. 5. 2019 ve 12 hodin. Letos poprvé vám nabídneme možnost registrace přímo v sokolovně Hostivice v termínu od 17. do 18. 5. 2019, kde si zároveň můžete vyzvednout startovní číslo a čip. Pořízení registrace v sokolovně, případně na místě závodů v den konání závodů vás přijde na 550 Kč, za běh dětí, a s dětmi zaplatíte 100 Kč. A i tentokrát poputuje část výtěžku ze startovného na charitativní účely. Ze zaplaceného startovného obdrží každá z následujících organizací 30 Kč: Cesta domů, Můj nový život, Parent Projekt, All Within My Hands.

Šestý ročník běžeckých závodů Hostivice RUN 2019, jak již velí tradice, závodníkům nabídne pět druhů závodů, rozdělených do různých věkových kategorií. Vybrat si tak půjde z běhu na 5 km, 10 km či 21 km (půlmaratón), chybět nebude ani Dětský RUN či oblíbený Rodičovský ultra běh s dětmi.

Těšíme se na vás a děkujeme za vaši vstřícnost, podporu a pomoc.

Tým MKSH

Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment